Strony

czwartek, 23 sierpnia 2012

Makijażowo na jesień

W sierpniu zaczynają pojawiać się w sprzedaży nowości kosmetyczne na jesień. Tej jesieni pojawi się m. in. nowy zapach Chanel dla kobiet, nowy damski zapach będzie promować również Guerlain - czy te grafiki nie są piękne?

A w "moim" dziale to, co na wybiegach pojawiło się już wiosną. Najbardziej interesujące trendy to ciemne, jagodowe usta i  karmel/brąz na oku (razem dla efektu WOW-tylko dla odważnych, osobno - dla każdego).

Na okładce wrześniowego Harper's Bazaar przykład połączenia tych elementów. W oko wpadła mi szczególnie pomadka z pierwszego zdjęcia. Niestety nie znam jej nazwy, trzeba byłoby przeszukać szafy Chanel w perfumeriach. Makijaż wykonała Samantha Bryant, właśnie kosmetykami Chanel.
Na oku - brązy, bardzo jesiennie i po polsku ;) Trzeba pamiętać o nałożeniu cienia zgodnie z kształtem oczu i dokładnym jego roztarciu - ma być tajemniczo :) Brązowe oko można połączyć z mocniej podkreślonymi brwiami, ale wtedy usta muszą być jaśniejsze, jak np. na visualu Burberry:


Jeśli chodzi o kolekcje makijażowe, najbardziej czekam na Estee Lauder. Bardzo mocne zdjęcie promocyjne z kolejnym trendem - fiolety wracają:

W ofercie pojawią się pomadki, cienie pojedyncze i w paletce - o tych ostatnich jest już w sieci głośno.
A skoro jesteśmy przy fioletach: MAC wypuszcza nową maskarę Haute & Naughty Too Black Lash Mascara. Widzieliście zdjęcie promocyjne? Nasuwa mi się tylko jeden komentarz - mistrzostwo świata ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz