Strony

środa, 18 września 2013

Znowu, znowu, znowu - Fashion Week w NY

Skończył się też ten w Londynie, teraz szaleństwo ogarnie Mediolan... Paryż na koniec. Jednak w pierwszym tygodniu mody było już troszkę perełek makijażowych ;) 

Akcent na oko - mocniejszy lub mniej, jednak zazwyczaj była to ulubiona cecha, podkreślana przez makijażystów. 
 

Martin Margiela w trzech kolorach (był również czarny) i graficznych formach. 


Wiosenny Jeremy Scott - cienie w odcieniach różu i fioletu, z lekkim połyskiem wyciągnięte w kocie oko, z odrobiną połysku na środku powieki.

 

The Blonds i czterokolorowa graficzna kreska - niebieski po wewnętrznej stronie powieki, czarna kreska przy rzęsach, żółta na powiece i cielista w zagłębieniu powieki. Do tego proste brwi i "nudowe" usta.


 Eteryczny błękit na wybiegu Badgley Mischka.Limonka na powiekach modelek Costello Tagliapietry - cudo!


Alexandre Herchcovitch - najpiękniejszy jak dla mnie, genialny w swojej prostocie - lekko opalona skóra, różane usta i absolutnie matowy grzybek na oczach - coś jak Copperplate...


Lekkie i cieliste zaznaczenie powieki - Donna Karan.Morela w zagłębieniu powieki i ciemna kreska przy rzęsach - Sally LaPointe.Ciemne oko w wersji glossy - Cushnie et Ochs

Tu akcentem na oczy można nazwać lekko otwartą w kącikach czarną kreskę, ale show kradną raczej wiosenno-zielone włosy :)

Akcent na usta - zwykle mocniejszy kolor łączono z cienką kreską w rzęsach, czystą lub jasną powieką, albo świeżymi, zarumienionymi policzkami.


 Prabal Gurung i oranż w wersji matowo-satynowej.


Monique Lhuillier i matowe, czerwone usta w wersji modern - mocne brwi i czysta powieka, do tego zaznaczony kontur policzków i świetlista skóra. 


Typowo "francuska", rozjaśniona powieka, satynowa stonowana czerwień na ustach i idealna skóra - klasyka u Altuzarry


Świeży połyskliwy koral na ustach i policzkach,delikatne rzęsy - wiosna w pełni u Desigual.Na koniec coś, czego nie da się zaklasyfikować - koszmarek z wybiegu Thom Browne, wykonanie mistrzowskie, całość zdecydowanie przerysowana ;) nie wiem, co projektant miał na myśli... ;)


Powyższe makijaże to dzieło artystów MACa, zdjęcia pochodzą z tumblra. Które trendy będziecie uskuteczniać? :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz