Strony

sobota, 20 kwietnia 2013

Dlaczego ach dlaczego? :)

Ponieważ ostatnio przypomniałam sobie jedną z lubianych przeze mnie piosenek, zastanawiałam się, jak zwykle zresztą, kto cudował makeupy w teledysku. Chodzi o 'Why don't you love me' Beyonce, jest tam tyle pięknych akcentów, że nie wiem, co bardziej lubię. Oczywiście pin up (czy on już się doszczętnie wytarmosił, czy da się go jeszcze znieść?) w makijażu i w stylizacjach - bardzo w stylu pani Carter. Jakież było moje zdumienie, gdy w sieci znalazłam informację poniższej treści (źródło):

On “WHY DON’T YOU LOVE ME” (2010)
This video was a secret: I paid for and codirected it and didn’t tell my label or my management. The clothes and jewelry are from my closet, the wigs are mine, and I did my own makeup. We did eight looks in one day (...).Czyli nie dość, że kręcony w tajemnicy, to jeszcze za makijaż odpowiadała nie Francesca Tolot (jak na początku podejrzewałam), ale sama Beyonce. Zdolna bestia na wielu polach :)


Przyznawać się, która będzie na koncercie w Warszawie? :) jak tak, to zwróćcie uwagę na stroje, zaprojektowane przez Petera Dundasa z domu mody Pucci:2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Szoker normalnie :) ten make up z okładki singla (na samej górze) to mistrzostwo!

      Usuń