Strony

wtorek, 28 maja 2013

Wrocławianki na kawę! Róża Rozpruwacz

Place crush. Tak, zakochanie, zadurzenie i w ogóle. Jedno z najsympatyczniejszych miejsc, w jakich byłam we Wrocławiu. Kawiarnio - Warsztatownia? przy ul. K. Jagiellończyka 2 to mistrzostwo :)


Róża - właścicielka - prowadzi warsztaty szycia, na które pewnie w końcu się wybiorę, pomimo wielokrotnych porażek przy poprzednich próbach szycia (czy ktoś umie - tak jak ja - wykroić dwa razy tą samą część spódnicy i dziwić się, że podczas zszywania jest krzywo??). Róża obiecała, że każdego nauczy szyć. Póki co można było wybierać w warsztatach szycia torby z męskiej koszuli, torby zakupowej, fartuszków użytkowych, spódnicy i innych. Najświeższe informacje są zawsze tutaj:Maszynę na powyższym zdjęciu (i kilka innych) można wynająć na godzinę i więcej, z tego co wiem razem z dobrymi radami właścicielki ;)


Dekoracja i klimat są baaaardzo bliskie mojemu wyczuciu, może dlatego tak mi tam było sympatycznie :) poza tym kawa jest pyszna, a cappuccino podawane jest w wielkich filiżanach <3


Oprócz kawy i ciasta możecie nabyć różne ciekawe rzeczy: przypinki ptaszki lub ze świnką, cudne kolczyki - są też takie na sztyftach, pluszaki (na zdjęciu z parapetem i filiżanką) czy ozdoby z dzianiny. Podejrzewam, że problemem nie będzie także wykorzystanie i przejrzenie zapasów starych numerów Burdy :)
Kawiarnia działa jakieś 2 miesiące. Chciałabym, żeby działała jak najdłużej, więc zapraszam - do odwiedzenia, śledzenia i wspierania.

2 komentarze:

  1. o jak tam ładnie! to kiedy kawka Bojkocie? :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przyjedź, to zrobimy rundkę :) obok jest jeszcze Cafe Rozrusznik z mega sernikiem... :P

      Usuń