Strony

poniedziałek, 3 lutego 2014

co słychać? Wintersleep

Nazwa zespołu bardzo pasuje do sytuacji pogodowo-nastrojowej ;), piosenka pojawia się w czołówce serialu Cracked. Jest z typu mózgowkrętek - nuceniem pod nosem irytuję już wszystkich dookoła :)


A poza tym działo się dużo. Jak ktoś jeszcze nie widział mojego instagrama, to bardzo zapraszam. Na bieżąco będziecie także śledząc profil fb martabstudio. A poniżej kilka drobiazgów w roli podsumowania ;) 

Najpierw sesja ze świdnicką projektantką Agnieszką Kortas - przepiękne, casualowe sukienki (i nie tylko), ubrania dla dzieci <3 i fantastyczna jakość - efekty możecie śledzić na stronie i fb firmy.Pokaz z (wrocławską tym razem) projektantką - Agnieszką Światły. Tu z kolei sukienki z eleganckich materiałów w przecudnych fasonach. Fryzury spod ręki Aliny Dulko. Pokaz odbył się w moim ukochanym Książu, którego nie było widać w gęstej mgle ;)
Kosmetyki potrzebne do stworzenia looku ;) miało być spokojnie, kobieco, z elementami złota, różu... niech mi ktoś powie, dlaczego pigment Helium MACa nie jest dostępny w normalnej sprzedaży?
 

Na koniec małe zakupy - La Roche Posay w wersji na dzień (Hydraphase) i na noc (Effaklar DUO) - zestaw idealny :) plus dodatki.A następnym razem zobaczycie drobiazg z nowej, wiosennej kolekcji Chanel <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz