Strony

środa, 9 stycznia 2013

Na zimę

Nigdy nie wiedziałam, jak nazywa się coś takiego, ale odkąd trafiłam na świetną rozpiskę ze zdjęciami TU, już wszystko wiem :) Przy okazji zobaczcie, co ta dziewczyna potrafi wyczarować na paznokciach.
Dziś na paznokciach pięć lakierów (+ baza, topa nima) w formie Ombre Nails :) Nosicie coś takiego? Mi bardzo się podoba, szczególnie szarowodny koloryt. Powstała jeszcze wersja słonecznie czerwona, może uda mi się ją jeszcze sfotografować. 
Jeszcze jedna drobna uwaga - mój sposób malowania paznokci jest naprawdę kreatywny i nie ma pomalowania paznokci bez ich zarysowania, dotknięcia, wytarcia, itd. Więc wszystkie zonki widocznie na zdjęciu po prostu tam są :P


Bohaterowie, od lewej: Essence In Style, Essie Turquoise & Caicos, Wibo Amazing Amazone nr 3, Color Alike 451 i Orly Mirror Mirror.Miłego dnia!

Edycja: obiecana wersja cieplejsza, zdjęcia niestety z lampą.


Bohaterowie, od małego palca do kciuka, kolejno: Essence Marble Mania 04 Peaches, Essie Orange It's Obvious, Rimmel Lycra Pro 323 Riviera Red, Wibo Your Fantasy 301 i Catrice spectaculART C04 Soulful.

4 komentarze:

 1. Ale patent :) Podoba mi się. Nie bardzo tylko potrafiłabym chyba sama stworzyc takie połączenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) Na pewno potrafiłabyś, to wiem :) Zawsze można się posiłkować kołem kolorów.

   Usuń
 2. Aaaa, moje paluchy są sławne!! ;D

  OdpowiedzUsuń